Z okazji Święta Kobiet składam najserdeczniejsze życzenia zdrowia, wszelakiej pomyślności, samych pięknych dni w życiu, sukcesów osobistych w tym trudnym czasie. Życzę zdrowia ponad wszystko.
Nie milkną echa wczorajszego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tym razem wspólnymi siłami udało się zebrać ponad 21 tys. zł. Facebook Comments
W niedzielę 27 maja Spisz Krempachy zagrał z Derbami Łęgi w Nowej Białej. Do przerwy było 2:0 dla Krempach. A potem przyszła ulewa. Pomimo tych niesprzyjających warunków pogodowych mecz trwał nadal. – Jeśli sędziowie nie […]