XXXII Niedziela zwykła – ogłoszenia

32. Niedziela zwykła – 6 Listopada 2022 r.

  1. Dziś pierwsza Niedziela miesiąca, po każdej Mszy Świętej krótka Adoracja Najświętszego Sakramentu
  2. Pragnę podziękować wszystkim za liczne uczestnictwo w liturgii w Uroczystość Wszystkich Świętych i w Dzień Zaduszny oraz za troskę o czystość na naszym cmentarzu. Dziękuję orkiestrze za uświetnienie procesji za zmarłych. Pragnę także wyrazić wdzięczność wszystkim zapisującym na wypominki za złożone przy tej okazji ofiary
  3. W liturgii najbliższego tygodnia będziemy przeżywać:
  • w środę – święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej;
  • w czwartek – wspomnienie św. Leona Wielkiego, papieża i doktora Kościoła;
  1. W piątek nasza parafia świętować będzie uroczystość odpustową ku czci św. Marcina. Sumę w języku polskim o 930 odprawi ks. mgr Andrzej Wasilewski-Kruk, wikariusz parafii. Mszę św. w języku słowackim o godzinie 1130 odprawi ks. Andriej  ze Słowacji. Do udziału w uroczystościach zapraszam wszystkich parafian i gości. O zaangażowanie proszę szczególnie ministrantów i lektorów, orkiestrę, strażaków, zespół Zielony Jawor, panów do baldachimu, dziewczęta do feretronów, młodzieńców do chorągwi. Wszystkich proszę o udział w strojach regionalnych.
  2. Św. Marcinie błogosław nam i całej naszej Parafii!
Facebook Comments