Halowy Turniej o Puchar Prezesa PPPN za nami!

LKS Spisz Krempachy wziął dziś udział w Halowym Turnieju piłki nożnej o Puchar Prezesa PPPN.

Nasza drużyna w meczu otwarcia podjęła Dunajec Ostrowsko. Szybko objęliśmy prowadzenie i zdominowaliśmy pierwszą połowę meczu. Niestety, po tragicznych błędach w środku pola już po kilku minutach rywale odrobili straty. W ostatnich sekundach meczu rzutem na taśmę zwyciężyliśmy jednak ten mecz!

Drugi mecz rozegraliśmy z faworytami turnieju czyli drużyną TS Patroni. Pomimo drastycznej przewagi w posiadaniu piłki zdołaliśmy wybronić bezbramkowy remis. W końcówce meczu sędzia podyktował rzut karny, dzięki któremu rywale objęli prowadzenie, nie pozostawiając złudzeń naszemu młodemu i niedoświadczonemu bramkarzowi…

Ostatni mecz w grupie rozegraliśmy z najsłabszą drużyną naszej grupy czyli “Galerią Wnętrz”. Po zlekceważeniu rywali zdołali oni zdobyć jedną bramkę więcej i utrzymać prowadzenie.

Nadszedł czas na fazę pucharową i tu trafiliśmy na drugą drużynę grupy B; Babia Góra Lipnica Wielka. Niestety rywale okazali się lepsi, eliminując nas z dalszej części tego turnieju. Najważniejsze, że mogliśmy sprawdzić się na tle innych drużyn i obyło się bez kontuzji.