XII Niedziela zwykła – ogłoszenia

12. Niedziela – 19 czerwca 2022 r.

 1. Dziś w naszej Parafii witamy jego Ekscelencję ks. bp Roberta Chrząszcza, który wizytuje naszą Parafię. Życzymy mu dużo siły i błogosławieństwa Bożego. Niech ta wizytacja i obecność ks. bp pomoże nam, abyśmy jeszcze mocniej wrośli w nasze chrześcijańskie korzenie.
 2. W tygodniu wspominać będziemy:
 • we wtorek – wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zakonnika,
 • w czwartek – uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela,
 • w piątek – uroczystość NS Pana Jezusa,
 • w sobotę – wspomnienie Niepokalanego Serca NMP
 1. Bardzo dziękuję wszystkim za piękne przygotowanie i przeżywanie Uroczystości Bożego Ciała, dziewczętom niosącym feretrony, strażakom, panom niosącym sztandary i chorągwie, dzieciom z klasy III, dzieciom sypiącym kwiaty, młodszym chłopcom z dzwoneczkami, tym którzy robili ołtarze, panu kościelnemu, pani organistce i wam wszystkim za przyjście w strojach regionalnych i piękną modlitwę.
 2. W czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała.
 3. W piątek z racji Uroczystości NS Pana Jezusa nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
 4. W piątek o godzinie 900 Msza św. na zakończenie Roku Szkolnego.
 5. Panie Jezu błogosław nam na czas naszej modlitwy z następcą Apostołów!
Facebook Comments