IX niedziela zwykła – ogłoszenia

9 Niedziela Zwykła – 2 czerwca 2024 r.

 1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Po każdej Mszy Świętej wystawienie Najświętszego Sakramentu i krótka adoracja. Wspominamy dziś świętych męczenników Marcelina i Piotra.
 2. W tygodniu wspominać będziemy:
 • W poniedziałek Wspomnienie św. męczenników Karola Lwangii i Towarzyszy
 • W środę Wspomnienie św. Bonifacego, biskupa męczennika
 • W czwartek Wspomnienie św. Norberta, biskupa i męczennika
 • W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa
 • W sobotę Wspomnienie Niepokalanego serca NMP

3. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim, którzy się przyczynili do przygotowania Uroczystości Bożego Ciała. Panu Kościelnemu, Pani Organistce, orkiestrze, zespołowi Zielony Jawor, dziewczętom niosącym feretrony, młodzieńcom i strażakom niosącym lampiony i chorągwie, dbającym o nasze bezpieczne przejście przez drogę, dzieciom z klasy III, młodszym chłopcom z dzwoneczkami, dziewczynkom sypiącym kwiaty, radzie parafialnej i wszystkim wam za Waszą modlitwę i piękne uczestnictwo wielki Bóg zapłać!

 1. W piątek z racji uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. W piątek też zakończenie oktawy Bożego Ciała.
 1. W poniedziałek, wtorek i środę zapraszam do Kościoła na godzinę 1700 uczniów klasy 6 i 7 w ramach bezpośredniego przygotowania do Sakramentu Bierzmowania. W czwartek, piątek i w sobotę na ta sama godzinę uczniów klasy 8 i ze szkoły ponad podstawowej.
 2. Możliwość spowiedzi pół godziny przed 1 Mszą Świętą.
 3. Procesja oktawy Bożego Ciała codziennie po Mszy Świętej o godzinie 1900.
Facebook Comments