Zielony Jawor na Dzień Matki

Była uroczysta Msza św., zaduma, refleksja i dziękczynienie za kolejny udany rok działalności zespołu i za wszystkie mamy. A potem Rodzinny Piknik.

Oprawę muzyczną tej Mszy św. zapewniła kapela Dominiki Trybuły i Wojciecha Śliwińskiego. A w oprawę liturgiczną czynnie włączyli się rodzice, dzieci i zespołowa młodzież.

Drugim ważnym w tym dniu wydarzeniem był zorganizowany przy WDK Rodzinny Piknik. Było, co zjeść, co wypić i czym się uweselić. Młodszym mnóstwo radości sprawiły dmuchane zjeżdżalnie oraz zajęcia artystyczne z malowania wodospadów, róż i zachodów słońca, które poprowadziła Maria Wnęk. Jak się okazało, za drobnym podszepnięciem mistrzyni każdy stworzył przepiękne dzieło sztuki. W sumie powstało aż 28 obrazów!

Największą niespodzianką tego dnia był jednak występ, który już na wstępie zespołowi rodzice dali swoim dzieciom. – Pani Marysia zapytała mnie, czy nie zechciałabym zatańczyć wraz z innymi. Pomyślałam, dlaczego nie? – relacjonowała Edyta Galuś, mama chodzącej do zespołu Karolinki. Było śmiesznie, z humorem i bardzo energetycznie!

Fot. Kinga Waniczek, Maria Wnęk, Krystyna Waniczek

Facebook Comments