Koncert Charytatywny dla Miłoszka Bizuba – jego tata jest z Krempach!

W najbliższą niedzielę, tj. 14 kwietnia o godz.16.00 w Wiejskim Domu Kultury w Krempachach rozpocznie się Koncert Charytatywny dla Miłoszka Bizuba.

Podczas koncertu wystąpią m. in: Zespół Folklorystyczny Dolina, Zespół Regionalny Młody Jawor, Ciardasie, krempaska Orkiestra Dęta, gr. teatralna Skrępowani z bajką ,,Wilk i 7 koźlątek”, wolontariusze ze scenkami humorystycznymi, OSP Krempachy z pokazem ratownictwa, zagrają też Sprytni i zespoły z nimi zaprzyjaźnione.

W czasie koncertu będą też dodatkowe atrakcje, takie jak: konkursy dla dzieci, kawiarenka, stoisko z losami, loteria (do wygrania różne wartościowe rzeczy i vouchery). Koncert będzie poprzedzał w tą samą niedzielę kiermasz ciast w godz. 8.15 – 11.40. Ciasta sprzedawać będą wolontariusze po mszach św. na placu przed kościołem. Zebrane środki zostaną przekazane na leczenie i rehabilitację 3-letniego Miłoszka z Czarnej Góry, który ma tatę z Krempach, Marcina Bizuba.

Miarą człowieczeństwa jest wielkość jego troski o drugiego człowieka. Pomagajmy, bo nigdy nie wiadomo, czy pomoc i nam kiedyś nie będzie potrzebna. Zapraszam wszystkich do udziału w zbiórce i pozdrawiam serdecznie!

Kierowniczka WDK, Maria Krzysztofek

Więcej informacji o Miłoszku i chorobie, z którą zmaga się on i jego rodzice:

Facebook Comments