Piknik Rodzinny – ZDJĘCIA

Czas z rodziną to czas najpiękniejszy! To fundament wzajemnych więzi w rodzinie. Właśnie takie wspólne chwile są najbardziej zapamiętywane i chętnie wspominane – zarówno przez dorosłych, jak i dzieci.

Dlatego w piątek 26 maja Niepubliczne Przedszkole ,,Miś Uszatek”  zorganizowało w Amfiteatrze Piknik Rodzinny. Z tej okazji przedszkolaki zaprezentowały występy. Każda grupa pod czujnym okiem swoich nauczycielek przygotowała  program artystyczny, aby jak najlepiej zaprezentować się przed swoimi rodzicami. Mali artyści recytowali wierszyki, śpiewali piosenki, tańczyli, przedstawiali inscenizacje, zaś w podziękowaniach pociechy wręczyły swoim rodzicom własnoręcznie wykonane upominki.

Po występie nasze przedszkolaki zaprezentowały  swoje zdolności taneczne. Prowadzona grupa przed Panią Wnęk, zaangażowała rodziców do wspólnego tańca i tym o to sposobem rodzice mogli się wykazać zdolnościami tanecznymi.

Wszystkim Rodzicom jeszcze raz życzymy spełnienia wszystkich marzeń  🫶🏻❤️
Podziękowanie kierujemy też dla sołtysa Józefa Pietraszka oraz prezesa LKS Spisz Daniela Tomaszkowicza za udostępnię Amfiteatru.

Tekst i fot.: Iwona Kurnat

Facebook Comments