No i 31. Finał WOŚP za nami!

Szkoda, bo w WDK w Krempachach bawiliśmy się wyśmienicie! A to dzięki wolontariuszom ze sztabu 565. W tym roku znów padł rekord! Udało się uzbierać 17585,25 zł.

Na scenie wystąpiły: Orkiestra Dęta z Krempach, grupa taneczna z Rogoźnika, zespół Mali Toniecnicy z Krempach, Hajduki z Łapsze Wyżnych, Bystry Potok z Kacwina, kabareciarze Niedziyckie Zazraki, wolontariusze ze scenkami humorystycznymi, wspaniała kapela Paka Band z Osielca i Sprytni z Krempach. W czasie koncertu można było korzystać ze sklepiku, kawiarenki lub kupić losy, a dzieci miały kącik z zaplataniem warkoczyków, tatuażami i malowaniem twarzy. Były konkursy, loteria fantowa i kiermasz ciast, które upiekli wolontariusze i panie z krempaskiego KGW.

Z całego serca dziękuję wszystkim, którzy razem z nami po raz 12. wspierali Fundację WOŚP. Zbieraliśmy pieniążki w szkołach: w Nowej Białej, Dursztynie, Ostrowsku, Waksmundzie, Gronkowie, Lasku, Dębnie, Knurowie, Harklowej, Rogoźniku, Szlembarku, Łapszach Wyżnych, Łapszach Niżnych, Kluszkowcach, Niedzicy, Sromowcach Wyżnych, Krempachach i w krempaskim przedszkolu. Puszki mieliśmy w sklepach u Lidki Słowik, u Kingi Polak, u Marysi Brzyzek oraz w Banku Spółdzielczym.

Dziękuję paniom z KGW. Dziękuję osobom,które woziły wolontariuszy z puszkami do szkół i sąsiednich miejscowości.  Dziękuję osobom, które przyniosły rzeczy na losy. Dziękuję wszystkim wolontariuszom z naszego sztabu – tworzyliśmy fajną ekipę która dała radę!

Z całego serca dziękuję synowi Michałowi za super dobre prowadzenie nagłośnienia, dozór nad sceną, oświetleniem i przygotowanie pięknych podziękowań. Dziękuję wszystkim, którzy w dniu Koncertu odwiedzili WDK i dołożyli swoją cegiełkę dla Fundacji WOŚP. W tym roku wspieramy zakup sprzętu do leczenia groźnej sepsy. Motto 31. finału – żyj zdrowo w zdrowym świecie – razem ze wszystkimi, którzy tworzą Fundację WOŚP. Pomagajmy żyć w duchu tolerancji, swobodnej wypowiedzi i budowania zasad wzajemnego szacunku. Podsumowując nasz Konert, było smacznie, wesoło, muzycznie, energetycznie i pozytywnie! Było SUPER!!!

Pozdrawiam i do kolejnego Finału!

Maria Krzysztofek

Facebook Comments