V Niedziela zwykła – ogłoszenia

5 Niedziela Zwykła 06.02.2022

  1. W liturgii tego tygodnia wspominać będziemy

  • w poniedziałekWspomnienie bł. Klary Szczęsnej, dziewicy
  • we wtorekWspomnienie św. Hieronima Emilianiego, zakonnika
  • w czwartekWspomnienie św. Scholastyki, dziewicy
  • w piątekWspomnienie NMP z Lourdes
  1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Po mszach św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i krótka Adoracja. W liturgii wspominamy dzisiaj św. Pawła Miki i Towarzyszy, męczenników.

  2. W piątek wspominać będziemy NMP z Lourdes dlatego też będziemy modlić się za chorych z naszej parafii. Na mszy św. o godzinie 1800 możliwość przyjęcia Sakramentu Namaszczenia Chorych.

  3. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy odpust parafialny ku uczczeniu św. Walentego. Msze św. o godzinie 730, 930 i 1130. Msze św. odprawiane będą w kościele św. Walentego. Mając na uwadze trudne warunki pandemiczne, by nie organizować kolejnych mszy św. w poniedziałek i to, że wielu księży pracuje w szkole, by nie pozbawiać ich możliwości uczestnictwa w naszej parafialnej uroczystości, wyjątkowo w tym roku odpust będzie w niedzielę, a nie w poniedziałek. Bardzo serdecznie zapraszam do udziału wszystkich parafian.

  4. Niech Pan Jezus bogaty w łaskę i miłosierdzie nam Błogosławi!

Facebook Comments