Rada Parafialna życzy i dziękuje!

Rada Ekonomiczna składa  serdeczne podziękowanie za pomoc przy pracach związanych ze świątecznym  przystrojeniem terenu na zewnątrz kościoła, a zwłaszcza naszej świątyni.

Podziękowanie kierujemy do Pana Piotra Długiego oraz jego pracowników,  do Rodzin Marii i Kazimierzowi Wnęków, Adriany i Mateusza Klepaczów,  Pana Marcina Grygusia,  Pań Sprzątaczek, Psalmistek: Kamili, Zuzanny, Amelki i Julki,  a  także do byłych ministrantów: Karola, Michała i Andrzeja. Szczególne podziękowanie kierujemy w stronę naszego nieocenionego Pana Kościelnego za wszelaką pracę i pomoc.

„Bóg Wam  zapłać’’

 

Ponadto Rada Ekonomiczna przy Parafii  Św. Marcina w Krempachach składa serdeczne podziękowanie za złożoną ofiarę na potrzeby naszej wspólnoty parafialnej  Rodzinom Marii i Kazimierza Wnęków oraz Adriany i Mateuszowi Klepaczów.

„ Bóg zapłać”

 

DROGIE PARAFIANKI I PARAFIANIE

Przyjmijcie od nas, Rady Parafialnej, płynące z głębi naszych serc życzenia Świąteczne. Niech Bóg objawiający się w Swoim Synu – Bożej Dziecinie, obdarza Was pokojem i radością pośród codziennych zajęć, prac, trosk i obowiązków. Niech napełnia Was Światłem wiary, mocą miłości i nadziei na każdy dzień i obficie darzy Was siłą i zdrowiem w tych jakże trudnych obecnie  czasach.

A  Nowy  2022   Rok   niech  będzie  pełen   Bożego  Dobra  i  ludzkiej   życzliwości. Niech  obfituje we  wszelką  pomyślność  każdego Domu  i  Rodziny.

 

Przewodniczący Rady

Józef Pietraszek

 

 

Facebook Comments