Świąteczne spotkanie w GOK-u

We wtorek 18 grudnia w Gminnym Ośrodku Kultury w Łopusznej odbyło się spotkanie dyrekcji z pracownikami kultury, instruktorami i kierownikami zespołów regionalnych oraz kapelmistrzami orkiestr dętych z terenu gminy Nowy Targ.

Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury Józefa Kuchta podziękowała w imieniu własnym i włodarzy gminy wszystkim zebranym za bezgraniczne zaangażowanie, poświęcenie ogromnej ilości czasu nawet kosztem rodziny, by prowadzone przez nich zespoły czy placówki lśniły pełnym blaskiem.  Skromna nagroda nie jest adekwatna do poświęconego czasu, talentu i zdolności – zaznaczała. Pasja działania na rzecz miejscowej społeczności jest ponad wszystko.

Każdy z obecnych i zaproszonych otrzymał nagrodę książkową oraz nagrody rzeczowe o symbolice świątecznej, przygotowane przez instruktorów plastyków. Podano też do wiadomości jakie zadania na przyszły rok stoją przed placówkami kultury i zespołami tj. inwentaryzacje w każdym zespole oraz wymogi w przetwarzaniu danych osobowych w związku z wymogami RODO.

Poczęstunek dla wszystkich zebranych przygotowały członkinie KGW z Łopusznej.
18.12.2018 r.

Pełny tekst sprawozdania z działalności GOKu przestawimy w późniejszym terminie.

Facebook Comments

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


16 − one =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.