XXXI niedziela zwykła – ogłoszenia

31 Niedziela Zwykła  –  5 listopada 2023 r.

  1. Dziś pierwsza Niedziela miesiąca. Po mszach św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i krótka adoracja.
  2. Pragnę podziękować wszystkim za liczne uczestnictwo w liturgii w Uroczystość Wszystkich Świętych i w Dzień Zaduszny oraz za troskę o czystość na naszym cmentarzu. Dziękuję orkiestrze za uświetnienie procesji za zmarłych.
  3. W liturgii najbliższego tygodnia będziemy przeżywać:
  • w czwartekŚwięto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej;
  • w piątekWspomnienie św. Leona Wielkiego, papieża i doktora Kościoła
  • w sobotęUroczystość odpustową ku czci św. Marcina z Tours, biskupa.
  1. Pół godziny przed Mszą Świętą odmawiać będziemy różaniec za zmarłych.
  2. W środę od 830 pójdziemy do chorych.
  3. W sobotę nasza parafia świętować będzie uroczystość odpustową ku czci św. Marcina. Sumę odpustową o godzinie 930 odprawi ks. mgr Maciej Ścibor proboszcz i kustosz Sanktuarium w Ludźmierzu. A sumę o godzinie 1130 odprawi O. Piotr Głód. Do udziału w uroczystościach zapraszam wszystkich parafian i gości. O zaangażowanie proszę szczególnie ministrantów i lektorów, orkiestrę, strażaków, zespół Zielony Jawor, panów do baldachimu, dziewczęta do feretronów, młodzieńców do chorągwi. Wszystkich proszę o udział w strojach regionalnych.
  4. Święty Marcinie Patronie naszej Parafii módl się za nami!
Facebook Comments