Unihokej – Krempachy poczwórnie najlepsze!

W czwartek 27 października w Szkole Podstawowej w Ludźmierzu odbyły się Mistrzostwa Szkół Podstawowych Gminy Nowy Targ w Unihokeju Dziewcząt i Chłopców – Igrzyska Młodzieży Szkolnej.

W zawodach dziewcząt brało udział siedem szkół gminy Nowy Targ (51 uczennic), natomiast w zawodach chłopców uczestniczyło dziewięć zespołów (58 uczniów).

Tytuł mistrzowski w kat. dziewcząt wywalczyła SP z Krempach, która wyprzedziła SP z Ludźmierza (miejsce drugie), III miejsce wywalczyła SP z Lasku. Najlepszą zawodniczką turnieju została Marzena Lorenc z SP Krempachy. Wśród chłopców najlepszą drużyną została SP z Krempach, wyprzedzając SP Ostrowsko oraz  SP Klikuszowa. Najlepszym zawodnikiem turnieju uznano Artura Łukasza  SP z Krempach.

Szkoły które zajęły miejsca 1-6 otrzymały dyplom i piłeczki do unihokeja, a szkoły z miejsc 1-3 dodatkowo pamiątkowe puchary, kije do unihokeja, rękawice bramkarskie.

Organizator składa podziękowania na ręce Wójta Gminy Nowy Targ za możliwość przeprowadzenia turnieju, Panu Dyrektorowi Szkoły Podstawowej z Ludźmierza za nieodpłatne udostępnienie sali gimnastycznej. Dziękuje także wszystkim opiekunom za szybkie i sprawne przeprowadzenie zawodów.