XXII Niedziela zwykła – ogłoszenia

22. Niedziela zwykła 28 sierpnia 2022 r.

W tygodniu wspominać będziemy:

  • W Poniedziałek – Wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela
  • W Czwartek – Wspomnienie bł. Bronisławy, dziewicy
  • W sobotę – Wspomnienie św. Grzegorza Wielkiego, papieża i doktora Kościoła

Dziś przypada wspomnienie św. Augustyna, biskupa i doktora Kościoła. Obchodzony jest także Dzień Dziękczynienia za Świat Stworzony.

W naszej Parafii dzień dziękczynienia za plony ziemi w przyszłą niedzielę o godzinie 900.

W czwartek o godzinie 800 Msza Święta na rozpoczęcie roku szkolnego. Możliwość spowiedzi dla dzieci i młodzieży wtorek i środę pól godziny przed Mszą Świętą.

W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca września. W czwartek wystawienie Najświętszego Sakramentu o godzinie 1800. Modlitwa o dobre i święte powołania do służby w kapłaństwie i w zakonie.

W piątek o godzinie 1715 Msza św. w języku polskim. Po niej wystawienie Najświętszego Sakramentu i możliwość spowiedzi świętej. O godzinie 1900 Msza św. w języku słowackim.
W sobotę o godzinie 830 odwiedziny chorych z Najświętszym Sakramentem. O godzinie 1715 msza św. w języku słowackim, a po niej Różaniec z rozważaniami. O 1900 Msza św. w języku polskim. Po Mszy św. zmianka Żywego Różańca.
Niech Pan Jezus błogosławi dzieciom i młodzieży w rozpoczynającym się Roku Szkolnym. A nam da siły do dalszej owocnej pracy!

Facebook Comments