III Niedziela Wielkanocna – ogłoszenia

3. Niedziela Wielkanocna, 1 maja 2022 r.

 1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu. Rozpoczyna się 14          Tydzień Biblijny. Przypada wspomnienie św. Józefa, rzemieślnika.
 2. W tygodniu wspominać będziemy:
 • we wtorek – uroczystość NMP Królowej Polski,
 • w środę – wspomnienie św. Floriana, męczennika,
 • w czwartek – wspomnienie św. Stanisława Kazimierczyka, prezbitera,
 • w piątek – święto św. Apostołów Filipa i Jakuba
 1. W środę wspominać będziemy św. Floriana męczennika. Jest on patronem strażaków i hutników.
 2. W tym tygodniu wypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. w czwartek wystawienie N. Sakramentu o godzinie 1800. Modlimy się o dobre i święte powołania do kapłaństwa i życia
 3. W piątek Msza święta o 1715 w języku polskim. Po Mszy wystawienie Najświętszego Sakramentu i Możliwość spowiedzi świętej. O 1830 nabożeństwo majowe i o 1900 Msza św. w języku słowackim.
 4. W sobotę o 830 udamy się do chorych z Najświętszym sakramentem. o 1715 Msza święta w języku słowackim. Po Mszy odmówimy różaniec. Po różańcu odśpiewamy Litanię Loretańską. O godzinie 1900 Msza święta w języku polskim, a po niej zmianka Żywego Różańca.
 5. W przyszłą miedzielę Światowy Dzień Modlitw o Powołania i rozpoczęcie kwartalnych dni modlitw o powołania do służby w Kościele.
 6. Zostań z nami Panie, gdyż ma się ku wieczorowi i dzień się już nachylił. Zostań z nami gdy jest tak trudno być na tym świecie gdy jesteśmy targani  tak różnymi i wielkimi niepokojami!               
Facebook Comments