VI Niedziela zwykła – ogłoszenia

6 Niedziela Zwykła 13.02.2022

 1. W liturgii tego tygodnia wspominać będziemy

 • w poniedziałekŚwięto św. Cyryla, mnicha i Metodego, bp. patronów Europy
 • w czwartekWspomnienie Siedmiu Założycieli Zakonu Serwitów NMP
 1. Dziś w naszej Parafii obchodzimy odpust ku uczczeniu św. Walentego. Msze św. o godzinie 730, 930 i 1130. Sumę o godzinie 930 odprawi i wygłosi kazanie ks. mgr Mirosław Kozina. A o 1130 ks. dziekan Józef Bednarczyk. Już teraz sumistom bardzo serdecznie dziękuję za przyjęcie zaproszenia i przybycie do naszej Parafii.

 2. Bardzo gorąco dziękuję Panu Bogu za czas naszej Parafialnej odpustowej radości. Pomimo tego światowego zawirowania i pandemicznego okresu, możemy być tu w kościele św. Walentego i jednoczyć się we wspólnej naszej modlitwie i dziękczynieniu.

 3. Bardzo serdecznie dziękuję księżom, za udział w naszej Odpustowej Uroczystości, że przyjęli zaproszenie i zechcieli nas zaszcić swoja obecnością. To podziękowanie składam na ręce naszego czcigodnego ks. Dziekana. Serdeczny Bóg zapłać!
 4. Moje serdeczne podziękowanie kieruję ku pani Organistce /pani Kasi/ i panu Kościelnemu /panu Walentemu/. Niech św. Walenty w tym szczególnym dniu wyprasza naszemu panu Kościelnemu w dniu jego imienin potrzebne łaski, szczególnie łaskę zdrowia i niech dobry Bóg za jego pracę Mu błogosławi. Serdeczny Bóg zapłać!
 5. Wszystkim, którzy przyczynili się do dobrego przezywania naszej uroczystości, Paniom Sprzątającym Kościół, Radzie Parafialnej, Orkiestrze, Ministrantom, Lektorom i Wam, Wszystkim Kochanym Parafianom Serdeczny Bóg zapłać.
 6. Po skończonych uroczystościach w Kościele zapraszam wszystkich księży na plebanię na obiad. Serdecznie dziękuję Pani Marysi i Pani Gosi za przygotowanie posiłku. A wam wszystkim i gościom, życzę dobrego biesiadowania w domach rodzinnych. Cieszmy się tą wielką radością i umiejmy tą radość nieść wszystkim w tym pięknym dniu naszego Odpustu ku uczczeniu św. Walentego.
 7. W czwartek po Mszy św. wieczornej spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej.
 8. ŚPatronie naszej Parafii upraszaj nam potrzebne łaski!
Facebook Comments