Śpiskie Zwyki – są 1. miejsca dla zespołu Zielony Jawor

Piękne miejsca po przesłuchaniu solistów, instrumentalistów i śpiewaków uzyskał w ramach XXX Śpiskich Zwyków zespół Zielony Jawor. A wszystko za sprawą długich treningów, ciężkiej pracy, zaangażowania i pasji.

I tak w konkursie instrumentalistów (skrzypce) w kategorii młodzieżowej 1. miejsce i nominację na Sabałowe Bajania uzyskała Ola Hornik, 2. miejsce Bartek Budz, a w kategorii dziecięcej 2. miejsce wywalczyła dla siebie Paulinka Moś.

Bardzo dobrze poszło też Zielonemu Jaworowi w śpiewie solowym. Tu w kategorii dziecięcej 1. miejsce i nominację do Bukowiny Tatrzańskiej otrzymała Ania Sobolak, 3. miejsce w kategorii młodzieżowej Kamila Łukasz, a w kategorii dorosłych najwyższą notą i nominacją na Sabałowe Bajania jury odznaczyło Marię Wnęk.

Zasłużone 1. miejsce i nominacja na Sabałowe Bajania przypadły też dorosłej żeńskiej grupie śpiewaczej w składzie: Dominika Trybuła, Natalia Sobolak, Maria Łukasz, Wiktoria Sobolak, Urszula Sobolak, Emilia Biernat.

Wszystkim zespolanom serdecznie gratulujemy!!!

Szczegółowe wyniki pod: http://krempachy.pl/2020/02/17/spiskie-zwyki-znakomite-rezultaty-spiewakow-i-skrzypkow-z-doliny/

Zdjęcia: Maria Wnęk i Jakub Jamróz

Facebook Comments