Site icon Krempachy

Grupa teatralna “Skrępowani”

W przedszkolach i w szkołach na ogół to dzieci występują dla swoich rodziców. A gdyby tak odwrócić role i na scenie postawić mamę lub tatę?

Takie spektakle zazwyczaj wywołują wielkie emocje i są niezwykłą niespodzianką dla dzieci. Integrują też społeczność przedszkolną, szkolną czy wiejską.

Rodzice dla dzieci to wspaniała zabawa i dla rodziców, a przede wszystkim wielka radość dla dzieci. Dlatego w piątek 28 czerwca odbył się spektakl na zakończenie roku szkolnego. Rodzice z przedszkolnego kółka teatralnego ,,Skrępowani” wystawili dla dzieci i wszystkich gości bajkę pt. „Śpiąca Berebetka i 7 krasnoludków”.

Spektakl był przepiękny, widać było pełen profesjonalizm wśród aktorów, a także dobrą zabawę. Dzięki wielkiemu zaangażowaniu powstała świetna scenografia, piękne stroje i układy taneczne.
💛Morał ze spektaklu to: “Zawsze myj owoce przed spożyciem”.💛

Wszyscy widzowie z wielkim przejęciem śledzili przygody Śnieżki Berebetki. Reżyserem i choreografem przedstawienia była Pani Joanna Brzyzek. Dziękujemy wszystkim aktorom za świetną zabawę i poświęcony czas na pracowitych próbach.

Obsada aktorska:

Krasnoludki:

Oprawa muzyczna:

  1. Katarzyna Kowalczyk
  2. Marta Kaczmarczyk

Kochani rodzice, jesteście niesamowici! 😍


https://krempachy.pl/wp-content/uploads/2024/07/WhatsApp-Video-2024-07-02-at-16.07.03.mp4
https://krempachy.pl/wp-content/uploads/2024/07/WhatsApp-Video-2024-07-02-at-16.06.59.mp4
Facebook Comments
Exit mobile version