Site icon Krempachy

IV Niedziela Wielkanocna – ogłoszenia

4. Niedziela Wielkanocna  –  30 kwietnia 2023 r.

  1. W tę niedzielę obchodzimy Światowy Dzień Modlitw o Powołania i rozpoczęcie kwartalnych dni modlitw o powołania do służby w Kościele.
  2. Dziś przypada wspomnienie św. Piusa V, papieża
  3. W tygodniu wspominać będziemy:
  1. W poniedziałek rozpoczynamy nabożeństwa majowe ku czci NMP. W czasie nabożeństw majowych modlimy się szczególnie za Ojca Świętego, za Kościół w Polsce, o pokój na świecie, za rodziny, o powołania kapłańskie, o dobre urodzaje. U nas Nabożeństwa majowe w każdy dzień o 1840.
  2. W środę w Uroczystość NMP Królowej Polski Msze święte w układzie niedzielnym o 730, 900 i 1030. Na mszach św. odnowienie Jasnogórskich Ślubów Narodu Polskiego.
  3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek wystawienie Najświętszego Sakramentu od godziny 1700.
  4. W piątek możliwość spowiedzi św. od godziny 1700. Msza święta w języku polskim o godzinie 1800, po niej Nabożeństwo majowe i Msza św. w języku słowackim
  5. W sobotę o 830 pójdziemy do chorych. O godzinie 1800 Msza św. w języku słowackim, po niej Nabożeństwo Majowe i Msza św. w języku polskim. Po mszy św. zmianka tajemnic Żywego Różańca.
  6. Maryjo prowadź nas do Boga!
Facebook Comments
Exit mobile version