Site icon Krempachy

Babciu i Dziadku, kochamy Was całym sercem!

W piątek 27 stycznia w Wiejskim Domu Kultury odbył się uroczysty występ z okazji Dnia Babci i Dziadka.

Dzieci z Niepublicznego Przedszkola ,,Miś Uszatek” zaprezentowały swój artystyczny występ oraz podziękowały za opiekę, cierpliwość i czas, jaki poświęcają im dziadkowie. To dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, a przede wszystkim dla babć i dziadków. Było mnóstwo wzruszeń, uśmiechu, radości i dumy.
Występ artystyczny rozpoczęły najmłodsze przedszkolaki. Swoim repertuarem zachęcały swoich dziadków do podskakiwania, klaskania i ruszania bioderkami. Wszyscy z uśmiecham na twarzy chętnie brali w tym udział. Następnie wystąpiły dziewczynki ze starszej grupy. Dzięki swojemu układowi tanecznemu ,,Śnieżynki”, z wzruszającą oprawą muzyczną, uroczystość nabrała wyjątkowego i niepowtarzalnego nastroju.
Starsza grupa przedszkolaków postanowiła w swoim programie pokazać, jak ważną role pełnią w ich życiu babcia i dziadek. Każdy z  przedszkolaków wyrecytował wiersz oraz wszyscy grupowo zaśpiewali piosenki dla dziadków.
Serdecznie dziękujemy wszystkim dziadkom za wspaniałą atmosferę w Wiejskim Domu Kultury, dobre słowo i piękne chwile w tym dniu.
Kochani dziadkowie jeszcze raz z całego serca życzymy 100 lat!
Tekst i zdjęcia: Iwona Kurnat
Facebook Comments
Exit mobile version