Site icon Krempachy

Sukcesy krempaskich siatkarzy – I i II miejsce!

7 kwietnia w Szkole Podstawowej w Łopusznej odbyły się Mistrzostwa Szkół Podstawowych Gminy Nowy Targ w Piłce Siatkowej chłopców i dziewcząt. W zawodach udział wzięło osiem szkół gminy Nowy Targ, w tym Szkoła Podstawowa w Krempachach.

Tytuł mistrzowski w kategorii DZIEWCZĄT wywalczyła Szkoła Podstawowa w Łopusznej, II miejsce zdobyła Szkoła Podstawowa z Krempach, III miejsce zajęła Szkoła Podstawowa w Ludźmierzu.

W kategorii CHŁOPCÓW I miejsce zdobyła Szkoła Podstawowa w Krempachach, II miejsce Szkoła Podstawowa w Klikuszowej, a miejsce III zdobyła Szkoła Podstawowa w Lasku.

Każda szkoła, która zajęła miejsca 1-6, otrzymała puchary, dyplomy oraz nagrody rzeczowe – piłki. Ponadto, najlepszymi zawodnikami turnieju zostali Julia Makowska z Łopusznej oraz Maciej Łukasz z Krempach, którzy otrzymali pamiątkowe statuetki.

Organizator składa podziękowania na ręce Wójta Gminy Nowy Targ za możliwość przeprowadzenia turnieju, Pani Dyrektor Szkoły Podstawowej w Łopusznej za nieodpłatne udostępnienie sali gimnastycznej. Dziękuje także wszystkim opiekunom za szybkie i sprawne przeprowadzenie zawodów.

Ze sportowym pozdrowieniem,

Tomasz Klag, Robert Plewa

Źródło:https://ugnowytarg.pl/node/7767

Facebook Comments
Exit mobile version