VI Niedziela Wielkanocna – ogłoszenia

6. NIEDZIELA WIELKANOCNA – 09 maja 2021 r.

 

  1. Dzisiaj procesja św. Stanisława BM z Wawelu na Skałkę
  2. W poniedziałek, wtorek i środę przypadają dni modlitw o urodzaje i za kraje głodujące. Zachęcam do licznego udziału w tych mszach.
  1. Nabożeństwa Majowe w dni powszednie o 1840. A w Niedzielę po mszach św. o 900 i 1030.Wystawienie Najświętszego Sakramentu i odśpiewanie Litanii Loretańskiej do NMP.
  1. Poświęcenie Książeczek dla dzieci I Komunijnych w środę po Mszy Św. o godzinie 1900.
  2. Na mszy św. o 1030 modlimy się za druhny i druhów z naszej OSP.  Życzymy im dużo sił i zdrowia w tej trudnej i odpowiedzialnej służbie dla całej naszej społeczności. Niech św. Florian uprasza im potrzebne łaski, a my otaczamy ich nasza wdzięcznością i serdeczna modlitwą.
  3. W sobotę o 830 nabożeństwo pokutne i odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych dla dzieci przystępujących do I Komunii Świętej. Po nim spowiedź święta dla dzieci, rodziców i wszystkich bliskich z ich rodzin.
  4. W przyszłą Niedzielę o godzinie 1100 Uroczystość I Komunii Świętej. Bardzo proszę by na Mszy Komunijnej były dzieci i ich rodziny. Pozostałych Parafian proszę o uczestnictwo na pierwszych dwóch mszach wcześniejszych. Obejmijmy dzieci I Komunijne naszą serdeczną modlitwą!
  5. Od Poniedziałku po Komunii będzie biały tydzień. Dzieci będą uczestniczyły w nabożeństwie majowym i we Mszy św. o godzinie 1900.

Panie Ty powiedziałeś: „Pozwólcie dzieciom przychodzić do mnie!” Ogarnij dzieci I Komunijne i nas Swoją wielką Miłością. Strzeż ich przed niebezpieczeństwami i ukaż im Swoje boskie pogodne Oblicze

Facebook Comments

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


16 + 16 =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.