Site icon Krempachy

Dzień Strażaka – życzenia

DZIEŃ STRAŻAKA

                „ Bogu Chwała, Bliźnim Pomoc”

                       Z okazji Dnia Strażaka  pragniemy złożyć wszystkim Druhnom, Druhom, a także całej Strażackiej Orkiestrze Dętej w Krempachach najserdeczniejsze życzenia wraz z podziękowaniami za poświęcenie w ochronie życia, zdrowia i mienia ludzkiego. Dziękujemy za ofiarność i trud, wykazywanie pełnej gotowości i ofiarnej postawy w akcjach ratowniczych oraz poświęcenie w ochronie życia, zdrowia i mienia ludzkiego. Pragniemy również podziękować za Wasz wkład w rozwój naszej małej ojczyzny i jej godne reprezentowanie w kraju, a także poza granicą oraz za zachowanie lokalnej tradycji. To dzięki Wam i Waszej odpowiedzialnej służbie całe społeczeństwo Krempach może spokojnie spać i czuje się bezpiecznie.

                      Życzymy Wam wytrwałości w tej trudnej i niebezpiecznej służbie ratowania bliźnich, ponadto życzymy Wam dużo zdrowia, poczucia wartości, jak najmniej pożarów i niebezpiecznych zdarzeń, a nade wszystko życzymy Wam szczęśliwych powrotów z akcji.

                       Niech św. Florian, Wasz patron, otacza Was  wszystkich, a także Wasze rodziny szczególną opieką.

                       Niech odpowiedzialna służba niesienia pomocy, jaką sobie wybraliście, będzie powodem do dumy i satysfakcji, a społeczne uznanie niech Wam towarzyszy w codziennej  działalności.

 

Sołtys wsi Krempachy – Józef Pietraszek

Rada Sołecka Krempach oraz mieszkańcy

Zdjęcie: maj 2018 r.

Facebook Comments
Exit mobile version