III Niedziela Wielkanocna – ogłoszenia

3 NIEDZIELA WIELKANOCNA – 18 marca 2021 r.

  1. Dzisiaj rozpoczyna się 13 Tydzień Biblijny. Mamy w swoich domach Pismo Święte i dobrze by było żeby choć mały fragment z niego przeczytać. A potem spróbować pomyśleć czego ode mnie Pan Bóg chce.
  2. We środę wspomnienie św. Anzelma, biskupa i doktora Kościoła.
  1. We czwartek o 1600 próba dzieci przygotowujących się do I Komunii.
  2. W piątek Uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika. Jest on głównym patronem Polski.
  1. W przyszła Niedzielę Światowy Dzień Modlitw o Powołania i rozpoczęcie kwartalnych dni modlitw o powołania do służby w Kościele. W dobie tej przetaczającej się fali krytyki, jaka dokonuje się nie tylko w naszym kraju, trzeba dać dobre świadectwo przynależności do Chrystusowego Kościoła. Jest to także szczególne Wolanie do nas Kapłanów, aby swoim życiem być wzorem dla młodego pokolenia, by oni mogli też to powołanie odnaleźć. Świat dziś potrzebuje kapłanów, którzy pokażą swoim życiem, że można za Chrystusem iść i kochać Pana Boga i służyć ludziom na wzór jego boskiego serca
  2. Apostołowie spotykają się z Chrystusem i pełni radości głoszą Jego zmartwychwstanie.       My spotykamy się z Nim na każdej Eucharystii. Niech nie braknie nam tej wielkiej i               pięknej radości, ze jest z nami i nieustanie nas wspiera, abyśmy nie ustali w drodze do           domu ojca.
Facebook Comments

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


10 + 14 =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.