Site icon Krempachy

Sztab w Wiejskim Domu Kultury w Krempachach kolejny raz z rekordem!

Moi kochani, 28 Finał WOŚP za nami, a my pełni pozytywnej energii już myślami przy kolejnym. Na 9 Koncercie o godz. 21 w Wiejskim Domu Kultury było ogromne szaleństwo, bo jakże się nie cieszyć kiedy kwota od poprzedniego roku wzrosła o drugie tyle- udało się zebrać 16 080, 10 zł.!!!!. To niesamowite, nikt z nas wolontariuszy się tego nie spodziewał!!!.

Z całego serca chciałam podziękować wszystkim występującym na scenie Koncertowej: najmłodszym: grupie tanecz. Karmelki i teatrzykowi, dziewczynkom z Rogoźnika, Natalce Ciężobka, Emilce Brzyzek, Natalii Sobolak, Scholi Krempaskiej, zespołowi Jaferniocek z Ostrowska, KGW z Waksmunda i Krempach, zespołowi Młody Jawor, gr. tanecz. Mażoretki z Podwilka, Hajdukom z Łapsz Wyżnych, zespołowi Dolina, dziękuję wszystkim grupom kabaretowym z udziałem wolontariuszy i oczywiście Orkiestrom Dętym z Krempach i Gronkowa. Szczególne podziękowania dla syna Michała za obsługę nagłośnienia i oświetlenia. Dziękuję!! Bez was artystów, solistów, gawędziarzy, śpiewaków, tancerzy, muzyków- tego Koncertu by nie było, dorzuciliście Wszyscy swoją artystyczną cegiełkę do Fundacji.

Podziękowania kieruję również do pań z naszego Koła Gospodyń za pyszne ciasta i przysmaki regionalne, osobom, które swoimi rzeczami wsparły stoisko z losami, LKS-owi krempaskiemu za ufundowanie czekolad, Eli Moś za bony na zakupy w Salami.

Szczególe podziękowania kieruję do wszystkich tych, którzy uczestniczyli w koncercie jako widzowie, to właśnie dzięki WAM Krempachy świętują, jesteście wspaniali !!! jesteście niezawodni !!! jesteście cudowni!!!

Bardzo dziękuję Szkołom Podstawowym, które w tym roku wsparły Fundację WOŚP: szkoła w Łapszach Wyżnych, Łapszance, Harklowie, Dębnie, Ostrowsku, Dursztynie, Nowej Białej i w Krempachach. Cieszy fakt, że wszystkie szkoły chcą również w przyszłym roku pomagać.

Sercem jestem ze wszystkimi naszymi wolontariuszami – Antoś Pacyga, Filip Śpiewak, Basia Biernat, Olga Pacyga, Julia Śpiewak, Kamila Łukasz, Krysia Łukasz, Madzia Palonek, Marzena Kalemba, Julka Moś, Gabrysia Pietraszek, Natalia Zygmond, Kasia Mosz, Kasia Tomcza, Mateusz Pietraszek, Dagmara Długa, Emilka Biernat, Kamila Surma, Zuzia Galuś, Bartosz Pacyga, Ela Moś, Marcela i Artur Śpiewak, Agata Pacyga, Michał Krzysztofek – moi kochani spisaliście się świetnie, z Wami mogę dalej spokojnie działać – będziemy grać do końca świata i jeden dzień dłużej!. Liczę też na Waszą pomoc w ciągu roku, jeżeli będzie taka potrzeba

Moi drodzy- jestem dumna, że w Polsce i w Krempachach dzieją się takie rzeczy, że pomimo tych wiatrów wiejących nierzadko z przeciwnych kierunków, potrafimy się uśmiechać, śpiewać, tańczyć i wrzucać pieniążki na potrzeby chorych dzieciaków, dla dziecięcej medycyny zabiegowej , dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych. Podtrzymujmy tego dobrego ducha, bądźmy silni i trafiajmy do serc innych swoją dobrocią i pozytywną energią, bądźmy uczuleni na potrzeby drugiego człowieka a przede wszystkim na potrzeby chorych, potrzebujących naszego wsparcia dzieci.

JESTEŚCIE WSPANIAŁYMI ANIOŁAMI – dziękuję wszystkim i z całego serca pozdrawiam

kier. WDK i szef sztabu 565 w WDK Maria Krzysztofek

Facebook Comments
Exit mobile version