Site icon Krempachy

Wesoła Majówka, Dzień Matki i Dziecka

Był teatrzyk i godka, wiersz, skecz, losowanie nagród, a nawet kino! A wszystko to za sprawą kierowniczki WDK Marii Krzysztofek i zorganizowanej przez nią Wesołej Majówki.

27 maja z okazji Dnia Matki i bliskiego już Dnia Dziecka obie prowadzone przez nią grupy – “Mrówa” i “Karmelki” dały w sali WDK w Krempachach piękne przedstawienie. Najpierw dzieci z grupy teatralnej “Mrówa” wystąpiły z teatrzykiem pt. U Marysi w ogródku. Potem Bartosz Pacyga powiedział godkę o tym Jak Bóg stworzył mame. Dedykowany kochanym mamusiom wiersz Dwie Mamy wyrecytowały też Olga Pacyga i Julia Śpiewak.

Dużo śmiechu i mnóstwo pozytywnej energii wyzwolił też wśród przybyłych skecz pt. Staro baba i śmierć. Bo, jak się okazało, śmierć potrafi zaskoczyć i przyjść nawet po młodych.

Wszyscy (i dorośli, i dzieci), którzy przyszli w tym dniu do WDK, obdarowani zostali też wejściówkami z numerkami. W przerwie pomiędzy kolejnymi przedstawieniami miało miejsce losowanie numerków. A wylosowana w ten sposób osoba odbierała z rąk p. kierownik drobny upominek. Całość zakończyła się projekcją animowanego filmu pt. Mustang z Dzikiej Doliny.

Zdjęcia: Wioletta Waniczek

Facebook Comments
Exit mobile version